</ Apie >

Moterys programuoja!

Mano istorija - iš valstybės tarnautojas į programuotojas. Tai padaryti gali ir tu! Šiame bloge dalijuosi savo patirtimi ir patarimais, kaip sėkmingai pereiti į IT sritį.

 • Kontraktinimo privalumai ir trūkumai

  Prieš keletą mėnesių nusprendžiau ne tik ieškotis naujo darbo, bet ir iš esmės pakeisti tai, kaip ir kur dirbu. Norėjau išmėginti vieną iš programuotojos profesijos teikiamų privalumų - galimybę dirbti bet kur ir bet kuriuo metu. Šie keli mėnesiai leido man susidaryti tam tikrą įspūdį ir išmokti keletą pamokų, kuriomis ir norėčiau pasidalinti.

 • Kodėl neverta ir kodėl verta mokytis frontendo

  Kiekvienas, apsisprendęs mokytis programuoti, turi pirmiausia išsirinkti sritį, kurioje norėtų dirbti. Labai dažnai frontendas tampa tuo sprendimu, tačiau neretai dėl netinkamų priežasčių. Tad aptarsime, kodėl verta bei kodėl neverta rinktis frontendo kaip savo programavimo srities.

 • Nemokami programavimo kursai Lietuvoje

  Vis nugirsdavau, kad yra tam tikrų darbo biržos programų, pagal kurias gali nemokamai mokytis programavimo. Taip pat yra ir profesinių mokyklų, kurios, bendradarbiaudamos su verslu, dėsto įvairius IT kursus. Šiame straipsnyje susisteminau žinias, kurias pavyko surinkti apie tokias galimybes.

 • Feedbackas - kodėl jis tau labai svarbus

  Vienas geriausių būdų tobulėti programavime yra per mokymąsi iš labiau patyrusių kolegų. Dažniausiai dirbant įmonėje patirties perėmimas vyksta per kodo peržiūrą ir vertinimą - feedbacką. Kritikos priėmimas psichologiškai yra gana sunkus procesas, tačiau mes turime išmokti jį prisijaukinti ir kryptingai naudoti tobulėjimui.

 • Artėjantys renginiai besidominčioms programavimu

  Smagu matyti, jog Lietuvoje vis daugėja iniciatyvų, siekiančių įtraukti merginas į IT sritį. Artėja du renginiai vilnietėms ir klaipėdietėms, kuriuose gali būti naudinga sudalyvauti besidominčioms technologijomis.

Patiko? Pasidalink! → Google+