</ Apie >

Moterys programuoja!

Mano istorija - iš valstybės tarnautojas į programuotojas. Tai padaryti gali ir tu! Šiame bloge dalijuosi savo patirtimi ir patarimais, kaip sėkmingai pereiti į IT sritį.

 • Kodėl ir programuotojams svarbu judėti tinkama karjeros linkme

  Pastaruoju metu blogas buvo mažai atnaujinamas. Ieškojau naujo darbo, tad subrandinau keletą minčių, kodėl ir juniorai turi užsitikrinti, jog dirba tinkamame projekte.

 • Kas yra git, Github ir kam tau jų reikia

  Norint programuoti profesionaliai, neužtenka mokėti rašyti veikiantį kodą. Reikia mokėti naudotis visa krūva įrankių, kurie šiandien yra neatsiejami nuo modernaus programavimo proceso. Vienas tokių įrankių - git - yra tarsi kasdienė programuotojo duona, todėl prieš įžengiant į profesionalų programavimo pasaulį būtina žinoti bent jau šios programos pagrindus.

 • Google memo žala tech bendruomenei

  Prieš keletą dienų internetą sudrebino į žiniasklaidą nutekintas vidinis Google memo, kurį parašė ir išplatino vienas iš darbuotojų. Jame, gana gražiai įvilkta kalba, autorius teiga, jog Google be reikalo taško pinigus įvairovės didinimo programoms, nes tech pasaulis iš esmės yra vyriška sritis.

 • Noriu išmokti programuoti, bet neturiu tam laiko. Kaip jo atrasti?

  Tu jau pabandei truputį programuoti ir nusprendei, jog tikrai to nori. Tačiau dirbant kitą darbą, laiko rasti mokymuisi dažnai būna labai sudėtinga. Be to, po darbo neretai jaučiamės per daug pavargę, kad galėtume imtis sudėtingų užduočių - o juk programavimas itin daug protinių pastangų reikalaujantis dalykas. Aš programuoti išmokau dirbdama kitą darbą, tad norėčiau pasidalinti savo patirtimi, kaip rasti laiko ir jėgų mokymuisi.

 • IT - ne vien tik programavimas

  Kai kalbama apie darbą IT, dažniausiai turima omenyje programavimą. Akivaizdu, jog tai yra žinomiausia ir galbūt geidžiamiausia IT sritis. Tačiau tikrai ne vienintelė. Ir jei programavimas tavęs labai nežavi, bet vis tiek nori dirbti IT sferoje, yra iš ko rinktis.

Patiko? Pasidalink! → Google+